Vítejte v obchodě

Představujeme Vám druhou sadu karet:

 Imaglee² 

Úplně nová sada Imaglee

Na kartách jsou zbrusu nové jsou obrázky i barvy. V porovnání s první sadou jsou obrázky o chlup pokročilejší. Tedy s nimi otevřete úplně nová témata a budete moci jít do větší hloubky.  Těšte se na nové asociace a na nové příběhy (např. místo šály na vás čeká rtěnka, místo opice lenochod a místo balónu vesmír).

Karty jsou na stejném principu jako první série, tedy s nimi můžete hrát všechny stávající hry (od Souboje vypravěčů po Kreativní domino).

První sada karet Imaglee

Bílá krabička

 

349 Kč

Denní sada s 50 kartami, čísla jsou velká a uprostřed karty
běžná cena 374 Kč
Sleva 6,7 %

Bílou krabičku, černou krabičku, anebo obě ve zvýhodněné sadě? Čtěte níže ...

Černá krabička

 

349 Kč

Noční sada s 50 kartami, čísla jsou ukryta v malých obrázcích
běžná cena 374 Kč
sleva 6,7 %

Bílou krabičku, černou krabičku, anebo obě ve zvýhodněné sadě? Čtěte níže ...

Černá + bílá krabička

 

599 Kč

Kompletní sada se všemi 100 kartami

běžná cena 624 Kč

sleva 4 %

Objednávkový formulář

NOVINKA: můžete si objednat i modrou a zelenou krabičku, z nové série (jedna krabička za 349 Kč, obě za 599 Kč - více o nové sérii zde: https://www.hithit.com/cs/project/5574/fantasticke-karty-imaglee-uplne-nova-sada).

Odesláním formuláře zároveň souhlasíte se Smluvními podmínkami.

Do zprávy prosím uveďte

- dodací adresu,

- fakturační adresu (pokud se liší od dodací) a

- kolik kusů od kterého zboží objednáváte a

- zda si přejete ušetřit za dobírku a poslat doporučeně v bublinkové obálce za pouhých 39 Kč, po uhrazení částky na účet. Informace k platbě obdržíte emailem.

Omlouváme se za ne zcela komfortní dočasné řešení, v budoucnu nainstalujeme plnohodnotný objednávkový formulář.

Smluvní podmínky
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Zvýhodněná cena za 1 sadu Fantastických karet od Imaglee, která obsahuje jeden bílý balíček s 50 kartami a jeden černý balíček s 50 kartami, činí 599 Kč, cena dobírky je 79 Kč.

Cena za jeden balíček s 50 kartami činí 349 Kč, cena dobírky je 79 Kč.

Do zprávy prosím uveďte

- dodací adresu,

- fakturační adresu (pokud se liší od dodací) a

- kolik kusů od kterého zboží objednáváte

- zda si přejete zda si přejete ušetřit za dobírku - posíláme doporučeně v bublinkové obálce za 39 Kč, po uhrazení částky na účet. Informace k platbě obdržíte emailem.

Těšíme se na Vaši objednávku.

 

 

IMAGLEE s.r.o.

Sídlo: Jugoslávských partyzánů 1580/3, 160 00 Praha - Dejvice
IČ: 04482379
DIČ: CZ04482379

E-mail: petr.hedbavny <zavináč> imaglee.com 

Karty Imaglee: bílou krabičku, černou krabičku, anebo obě ve zvýhodněné sadě?
A proč vůbec koupit?

Mám si vybrat bílou, černou, nebo obě ve zvýhodněné sadě?

Bílá krabička – na kartách jsou čísla ve velkých obrázcích uprostřed karty, zatímco u okrajů karty jsou tři malé obrázky bez čísel. Pro všechny od 7 let (většina menších dětí má raději denní karty než designové noční).

Černá krabička – velké obrázky uprostřed karty jsou bez čísel, čísla jsou ukryta v malých obrázcích u okrajů karty.

Ideální pro hráče od 10 let. Stvořeny pro hry, při nichž držíte karty v ruce (např. na cestách): číselné hodnoty karet jsou v rozích karet, tedy je snadno vidíte.

Obě krabičky – plnohodnotná sada (za zvýhodněnou cenu) – správná volba pro všechny, kdo chtějí hrát veškeré hry od Imaglee a mít ty nejlepší podmínky pro vytváření vlastních pravidel. Výborná volba pro větší týmy a pro všechny, kdo rádi soutěží: jednomu týmu zamícháte světlé denní karty a druhému temné karty.

* Jak pro školu? Kolik sad pořídit pro výuku? Ze zkušenosti doporučujeme 1‒4 kompletní sady pro třídu (optimálně 1 krabičku pro skupinu 4 žáků/studentů, tedy 1 kompletní sadu pro skupinu 8 žáků/studentů; většina her a aktivit je možná s polovičním, resp. i čtvrtinovým počtem karet).

Proč mít karty IMAGLEE? Jak na tuto otázku odpovídají samotní autoři karet?

Karty IMAGLEE pomáhají…
… učitelům na školách (od prvního stupně ZŠ po VŠ), speciálním pedagogům, díky nimž se děti učí do školy, aniž by si toho vůbec všimly, a učitelům jazyků při procvičování slovní zásoby, logických pojítek mezi slovy, souvislostmi mezi významy. Karty zkrátka živí touhu po poznání. Propojují prarodiče, rodiče a děti a rozpouštějí prvotní komunikační bariéry mezi lidmi, kteří se neznají anebo mezi těmi, kteří přemýšlejí a mluví v různých „kódech“ (moravští vypravěči, úsporní sdělovači, ajťáci, vysokoškolští učitelé vs. ilustrátorky).

S kartami Imaglee si zahrajete hry o jemně odstupňované obtížnosti. Jsou lehké jako pírko a člověk se s nimi dobře pobaví, i když se pár karet někam ztratí.