Vítejte v obchodě

Představujeme Vám druhou sadu karet:

 Imaglee² 

Úplně nová sada Imaglee

Na kartách jsou zbrusu nové jsou obrázky i barvy. V porovnání s první sadou jsou obrázky o chlup pokročilejší. Tedy s nimi otevřete úplně nová témata a budete moci jít do větší hloubky.  Těšte se na nové asociace a na nové příběhy (např. místo šály na vás čeká rtěnka, místo opice lenochod a místo balónu vesmír).

Karty jsou na stejném principu jako první série, tedy s nimi můžete hrát všechny stávající hry (od Souboje vypravěčů po Kreativní domino).

První sada karet Imaglee

Bílá krabička

 

349 Kč

Denní sada s 50 kartami, čísla jsou velká a uprostřed karty
běžná cena 374 Kč
Sleva 6,7 %

Bílou krabičku, černou krabičku, anebo obě ve zvýhodněné sadě? Čtěte níže ...

Černá krabička

 

349 Kč

Noční sada s 50 kartami, čísla jsou ukryta v malých obrázcích
běžná cena 374 Kč
sleva 6,7 %

 

Bílou krabičku, černou krabičku, anebo obě ve zvýhodněné sadě? Čtěte níže ...

Černá + bílá krabička

 

599 Kč

Kompletní sada se všemi 100 kartami

běžná cena 624 Kč
sleva 4 %

Objednávkový formulář

NOVINKA: můžete si objednat i modrou a zelenou krabičku, z nové série (jedna krabička za 349 Kč, obě za 599 Kč - více o nové sérii zde: https://www.hithit.com/cs/project/5574/fantasticke-karty-imaglee-uplne-nova-sada).

Odesláním formuláře zároveň souhlasíte se Smluvními podmínkami.

Do zprávy prosím uveďte

- dodací adresu,

- fakturační adresu (pokud se liší od dodací) a

- kolik kusů od kterého zboží objednáváte a

- zda si přejete vyzvednout karty  zdarma v knihkupectví Garamond, Bubenečská 10, Praha 6 (po-pá 10-18h), a to po uhrazení částky na účet a obdržení potvrzení o přijaté platbě. Informace k platbě obdržíte emailem.

Omlouváme se za ne zcela komfortní dočasné řešení, brzy nainstalujeme plnohodnotný objednávkový formulář.

Smluvní podmínky
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Zvýhodněná cena za 1 sadu Fantastických karet od Imaglee, která obsahuje jeden bílý balíček s 50 kartami a jeden černý balíček s 50 kartami, činí 599 Kč, cena dobírky je 79 Kč.

Cena za jeden balíček s 50 kartami činí 349 Kč, cena dobírky je 79 Kč.

Do zprávy prosím uveďte

- dodací adresu,

- fakturační adresu (pokud se liší od dodací) a

- kolik kusů od kterého zboží objednáváte

- zda si přejete vyzvednout karty  ZDARMA v knihkupectví Garamond, Bubenečská 10, Praha 6 (po-pá 10-18h), a to po uhrazení částky na účet a obdržení potvrzení o přijaté platbě. Informace k platbě obdržíte emailem.

Těšíme se na Vaši objednávku.

 

 

IMAGLEE s.r.o.

Sídlo: Jugoslávských partyzánů 1580/3, 160 00 Praha - Dejvice
IČ: 04482379
DIČ: CZ04482379

E-mail: info@imaglee.com 

Karty Imaglee: bílou krabičku, černou krabičku, anebo obě ve zvýhodněné sadě?
A proč vůbec koupit?

Mám si vybrat bílou, černou, nebo obě ve zvýhodněné sadě?

Bílá krabička – na kartách jsou čísla ve velkých obrázcích uprostřed karty, zatímco u okrajů karty jsou tři malé obrázky bez čísel. Pro všechny od 7 let (většina menších dětí má raději denní karty než designové noční).

Černá krabička – velké obrázky uprostřed karty jsou bez čísel, čísla jsou ukryta v malých obrázcích u okrajů karty.

Ideální pro hráče od 10 let. Stvořeny pro hry, při nichž držíte karty v ruce (např. na cestách): číselné hodnoty karet jsou v rozích karet, tedy je snadno vidíte.

Obě krabičky – plnohodnotná sada (za zvýhodněnou cenu) – správná volba pro všechny, kdo chtějí hrát veškeré hry od Imaglee a mít ty nejlepší podmínky pro vytváření vlastních pravidel. Výborná volba pro větší týmy a pro všechny, kdo rádi soutěží: jednomu týmu zamícháte světlé denní karty a druhému temné karty.

* Jak pro školu? Kolik sad pořídit pro výuku? Ze zkušenosti doporučujeme 1‒4 kompletní sady pro třídu (optimálně 1 krabičku pro skupinu 4 žáků/studentů, tedy 1 kompletní sadu pro skupinu 8 žáků/studentů; většina her a aktivit je možná s polovičním, resp. i čtvrtinovým počtem karet).

Proč mít karty IMAGLEE? Jak na tuto otázku odpovídají samotní autoři karet?

Karty IMAGLEE pomáhají…
… učitelům na školách (od prvního stupně ZŠ po VŠ), speciálním pedagogům, díky nimž se děti učí do školy, aniž by si toho vůbec všimly, a učitelům jazyků při procvičování slovní zásoby, logických pojítek mezi slovy, souvislostmi mezi významy. Karty zkrátka živí touhu po poznání. Propojují prarodiče, rodiče a děti a rozpouštějí prvotní komunikační bariéry mezi lidmi, kteří se neznají anebo mezi těmi, kteří přemýšlejí a mluví v různých „kódech“ (moravští vypravěči, úsporní sdělovači, ajťáci, vysokoškolští učitelé vs. ilustrátorky).

S kartami Imaglee si zahrajete hry o jemně odstupňované obtížnosti. Jsou lehké jako pírko a člověk se s nimi dobře pobaví, i když se pár karet někam ztratí.

Tlačítko MÁM ZÁJEM níže je dočasně nefunkční, bude brzy zprovozněno. Omlouváme se.